F.H.U. Kono
Reklama zewnętrzna Wrocław

Najlepsze neony na Dolnym Śląsku

Kasetony reklamowe Wrocław

Najlepsze neony na Dolnym Śląsku

Litery 3d
Litery przestrzenne w technice "allurapid" z oświetleniem LED.
Stelaże do liter wielkogabarytowych
Stelaże do liter wielkogabarytowych
Litery stal kwasowa

Litery 3d stal kwasowa + oświetlenie LED

Litery przestrzenne anodowane - lity metal
Litery przestrzenne anodowane - lity metal
Wyroby z plexi
Neony w każdym kształcie
Neony w każdym kształcie
Reklama ze szkła, litery przestrzenne cięte wodą, LED

Reklama ze szkła, litery przestrzenne cięte wodą, LED

Montaże i Serwisy reklam i neonów
Zlecenia Sieciowe
Obsługa zleceń sieciowych
Galeria Neonów - rewitalizacja Wrocławia

Galeria Neonów NEONSIDE - Rewitalizacja Wrocławia

steak lobster

Neon do "Kuchennych rewolucji" P. Magdy Gessler

zabudowy

Zabudowy drewniane LED.  projekt: mc5

Zabudowy fasad itp.

ZABUDOWY FASAD, REKLAMY ŚWIETLNE

Kasetony reklamowe

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu prostych kasetonów reklamowych, w opcji naściennej lub na konstrukcjach mocujących. Proponowane przez nas modele to wersje jednostronnie świecące. Wykorzystujemy szczególnie polecaną dla tego typu elementów technologię z zastosowaniem płyt kompozytowych lub szkła z plexą jako części świecącej oraz grafiką naniesioną z folii wysokiej jakości. Nie wyklucza to produkcji z profili aluminiowych jako konstrukcja, w której wypełnieniem jest plexa.

Proponujemy także kasetony dwustronne mocowane jako semafory lub na podstawach konstrukcyjnych. Modele te są wykonywane jako tłoczone, frezowane lub na licu elastycznym. Wykorzystują podświetlanie neonem lub światłem jarzeniowym, a także LED.

Frezowane kasetony podświetlane należą do elementów reklamowych o najwyższej estetyce. Frezowanie części grafiki wykonuje się w szczególności na blasze aluminiowej lub płycie kompozytowej, która stanowi element blokujący. Elementy grafiki świetlnej, które są wykonane z plexi, są nanoszone na nie za pomocą nowoczesnych technologii. Podświetlenie neonem, światłem jarzeniowym lub modułami LED. Można je dodatkowo ozdobić neonem.

Realizujemy projekty wszelkiego typu, proponując naszym Klientom rozwiązania spełniające ich wszystkie oczekiwania. Dysponujemy dostępem do najnowszych technologii, co pozwala nam na profesjonalną produkcję na bardzo wysokim poziomie. Zachęcamy do współpracy – zapewniamy wyjątkowo korzystne warunki.